برای داشتن تناسب اندام موفق قوانین گفته شده را در زیر حتما بخوانید.
قانون طلایی تناسب اندام
اگر شما مثل افرادی هستید که زندگی مشغول و پر دغدغه ایی را دارید و هیچ وقت اضافه ایی در انجام حرکات ورزشی و … ندارید باید به خوبی برنامه روزمره تان را تغیر دهید تا روزانه 30 دقیقه از وقتتان را به ورزش اختصاص دهید.
بسیاری از ما در حال حاضر به خوبی از این حقیقت که تناسب اندام بخش مهمی در داشتن زندگی سالم و بدون هیچگونه از امراض را برای ما به ارمغان می آورد.
اگر شما خواستار داشتن بدن سالم برای بازه طولانی از عمرتان هستید و از هر گونه بیماری و گسترش آن می خواهید جلوگیری کنید، پس شما می توانید یک رژیم سالم را دنبال کنید و به خواسته
هایتان دست پیدا کنید و از تناسب اندام سالم بهره مند شوید.
این توسط مطالعات علمی متعدد که شامل رژیم سالم و ورزش منظم می تواند از برخی بیماری های خطرناک از جمله دیابت ، چاقی ، بیماری های قلبی و عروقی و حتی سرطان نیز جلوگیری می
نماید. برای آنکه در مطالعات خود موفق باشید ، باید هر روز بطور سر سختانه تلاش کنید تا به آن موفقیت که در آخر به آن می خواهید برسید دستیابد.
قانون طلایی تناسب اندام

اصلی ترین قانون طلایی تناسب اندام و کاهش وزن

بطور مشابه اگر شما می خواهید در کار خود موفق شوید باید نهایت تلاش خود را به کار بگیرید و به این مثال هم در تناسب اندام طلقی می کند و می توان گفت که اگر خواستار تناسب اندام هستید باید برای رسیدن به آن تمام سعی و تلاش و اراده خود را به کار بگیرید تا موفق شوید.

در ادامه 7 قانون اصلی را به شما معرفی خواهیم کرد.

پس مطلب زیر را به دقت بخوانید تا در داشتن تناسب اندام سالم موفق شوید.
قانون اول: قبل از شروع کردن رژیم تناسب اندام توصیه می شود حتما با پزشک متخصص تغذیه و رژیم درمانی مشورت کنید و ایشان موارد مهم را برای شما بیان خواهند کرد.
قانون دوم: در ابتدا شما می توانید تحت هدایت و کمک یک مربی تناسب اندام تایید شده ورزش کنید بنابراین با این عمل بطور صحیح حرکات را انجام می دهید و از هرگونه صدمه ممکن است در ورزش کردن آن هم به تنهایی جلوگیری نماید.
قانون سوم: هیچ وجه تناسب اندام را بدون داشتن هیچ هدف خاص در ذهن شروع نکنید چرا که بدون تناسب اندام ممکن است که تمام سعی خود را به کار نگیرید و احتمال موفق شدنتان امکان پذیر است.
قانون چهارم: اگر شما دوره بیماری را طی می کنید باید مطابق اصول شروع کنید و به خودتان فشار بیش از حد وارد ننماید.
قانون پنجم: شما می توانید ورزش های مختلف از جمله زومبا ، رقص و … را تجربه کنید و هر آنچه که به صلاحتان می باشدرا عمل کنید.
قانون ششم: دیدگاه خود را نسبت به ورزش عوض کنید و آنرا به چشم سرگرمی نبینید بلکه با دیدگاه تغیر دهنده اوضاع زندگی تان به آن نگاه کنید چرا که اگر شما ورزش را با دیدگاه سرگرمی ببینید ممکن است اوقاتی که زمان آزاد دارید انجام دهید.
قانون هفتم: در نهایت در انتظار مشاهده فوری نتایج نباشید صبر کلیدی است که شما را در رسیدن به تناسب اندام نزدیک می کند.